www.kts-bn.sk O nás
Firma KTS, s.r.o., sa predstavuje Vytlačiť E-mail
Streda, 25 Február 2009 09:11
Firma KTS, spol. s r.o.,(konštrukčné a technické služby) je súkromná spoločnosť zameraná na konštrukčné spracovanie a zákazkovú výrobu rôznych strojov a zariadení. Vznikla v roku 1993 transformáciou konštrukcie jednoúčelových strojov a.s. TATRA Bánovce nad Bebravou.

K dvanásťročnej histórii firmy treba prirátať vyše dvadsať rokov praxe v bývalom podniku, kde sa pracovníci konštrukčne podieľali na riešení úloh spojených s výrobou jednoúčelových strojov a zariadení pre celý n.p. TATRA KOPŘIVNICA.

Pracovné zameranie spoločnosti je rôznorodé a je dané požiadavkami  zákazníkov. Rozsah činností firmy je šikoký, od navrhovania a výroby nových technologických zariadení až po modernizáciu starších strojov rôzneho charakteru. Spoločnosť má svoje vlastné konštrukčné kapacity, dokumentácia je spracovávaná v 3D a pracovníci konštrukcie sú schopní ju spracovať kompletne vrátane pneumatiky, hydrauliky a elektroautomatiky.
Pokiaľ ide o výrobné kapacity, tie majú hlavne charakter montážnej a zámočníckej výroby. Výroba dielcov presahujúcich vlastné výrobné možnosti je zabezpečovaná v kooperácii.

Spoločnosť má dnes 11 stálych zamestnancov a v prípade potreby má k dispozícii ďalších odborných spolupracovníkov.

Významnou skupinou našich zákazníkov sú firmy zaoberajúce sa výrobou autokáblov. Pre tieto firmy sme v rokoch 1995 až 2008 dodali niekoľko desiatok montážnych  liniek v rôznych vyhotoveniach.

Okrem montážnych liniek boli pre tieto firmy dodané aj iné zariadenia potrebné na výrobu káblových zväzkov, napríklad rôzne zariadenia na stáčanie vodičov, nehnané podvesné dopravníky, zariadenia na rozťahovanie tesniacich manžiet a podobne.

Druhou významnou skupinou našich zákazníkov sú firmy zaoberajúce sa výrobou izolátorov. Predovšetkým ide o PPC Čab, a.s., a jeho sesterské firmy v zahraničí - v Nemecku, Turecku a Thajsku.

Okrem nových zariadení sme zrealizovali celý rad rekonštrukcií starších zariadení.
Posledná zmena v Utorok, 07 Júl 2009 11:30
 
Copyright: KTS, s.r.o. 2009          Dizajn a realizácia TREBOR
Hore