Dopyt
spoločnosť KTS

Profil spoločnosti

Firma KTS, spol. s r.o. , je súkromná rodinná spoločnosť zameraná na konštrukčné spracovanie a zákazkovú výrobu rôznych strojov a zariadení. Vznikla v roku 1993 transformáciou oddelenia konštrukcie jednoúčelových strojov a.s. TATRA Bánovce nad Bebravou.

Vlastné konštrukčné a vývojové kapacity

Spoločnosť má svoje vlastné konštrukčné a vývojové kapacity, dokumentácia je spracovávaná v 3D a pracovníci konštrukcie sú schopní ju spracovať kompletne vrátane pneumatiky, hydrauliky a elektroautomatiky.

Pokiaľ ide o výrobné kapacity, tie majú hlavne charakter montážnej a zámočníckej výroby, pričom disponujeme modernými zariadeniami ako laser na delenie materiálu CNC ohraňovacím lisom či zváracím robotom a inými. Výroba dielcov presahujúcich vlastné výrobné možnosti je zabezpečovaná v kooperácii s partnerskými firmami.

Sme profesionáli

logo KTS
Inžinier pri práci

Milníky spoločnosti

1993
2004
2006
2016
Založenie spoločnosti
Transformácia z JUS TATRA Bánovce nad Bebravou a následné založenie firmy KTS
3D CAD
Prechod z 2D na 3D CAD Software.
Sťahovanie
Sťahovanie do vlastných priestorov.
Rozširovanie
Rozširovanie výrobných priestorov.

Zameranie spoločnosti

Pracovné zameranie spoločnosti je rôznorodé a je dané požiadavkami zákazníkov. Rozsah činností firmy je veľmi široký vrátane navrhovania prototypov a výroby nových technologických zariadení až po modernizáciu starších strojov rôzneho charakteru a zákazkovú zámočnícku výrobu. Keďže ide o zákazkový typ výroby, v niektorých prípadoch o malosériový, resp. sériový, kladieme veľký dôraz na kvalitu, čo si vyžaduje technickú i personálnu náročnosť zabezpečenia výrobného procesu.

Naši zákazníci

V súlade s normou ISO 9001

Scroll to Top

Dopytový formulár

Máte záujem o niektoré zariadenie, alebo máte všeobecnú otázku ohľadom našich produktov? Napíšte vašu správu a zanechajte nám vaše údaje, aby sme sa vám vedeli ozvať naspäť.