Dopyt
Kovovýroba

Kovovýroba a zámočníctvo

Naša firma sa od počiatku svojej existencie špecializuje na zákazkovú kovovýrobu, zámočnícke a montážne práce. Diela sme schopný vyrobiť jak na základe dodanej dokumentácie zákazníkom, tak aj na mieru zákazníkovi na základe vlastnej dokumentácie, vytvorenej podľa jeho špecifikácií či iných potrieb a kritérií. Máme bohaté skúsenosti s kovovýrobou pre automobilový, potravinársky či gumárenský priemysel čo zahŕňa používanie materiálov ako konštrukčná oceľ, nerezová oceľ či hliník.

zváraný rám auta

Poskytované služby

V tejto kategórií poskytujeme služby ako ručné zváranie, ktoré vieme zabezpečiť metódou MIG/MAG a TIG, ale taktiež ponúkame robotické zváranie na zákazku. Ďalej vieme zabezpečiť delenie materiálu laserovým lúčom, rezanie pílou, brúsenie, ohýbanie, strihanie, lisovanie, vŕtanie, frézovanie, sústruženie, atď. V našej réžií taktiež poskytujeme lakovanie ale vieme zabezpečiť aj inú povrchovú úpravu podľa požiadaviek zákazníka.

Všetky technologické operácie presahujúce naše výrobné kapacity vieme zabezpečiť v kooperácii s partnerskými firmami.

Výber zrealizovaných projektov

Scroll to Top

Dopytový formulár

Máte záujem o niektoré zariadenie, alebo máte všeobecnú otázku ohľadom našich produktov? Napíšte vašu správu a zanechajte nám vaše údaje, aby sme sa vám vedeli ozvať naspäť.