Dopyt
Jednoúčelové stroje

Jednoúčelové stroje

Jednoúčelové stroje sú špecifické zariadenia, ktoré sa využívajú na automatizáciu výrobného procesu. Zariadenia používame všade tam, kde sa vo výrobe vyskytujú opakované činnosti, ktoré je možné úplne alebo aspoň čiastočne zautomatizovať, v prevádzkach s robotizovanými pracoviskami, výrobnými linkami či pracoviskami s operátormi výroby.

trhačka

Návrh a výroba jednoúčelových strojov

Naša firma sa od roku 1993 zaoberá návrhom, výrobou a realizáciou jednoúčelových strojov. Taktiež vykonávame modernizáciu zastaraných strojov a zvyšujeme efektivitu výroby.

Zavedením jednoúčelových strojov do výroby vám pomáhame zvýšiť produkciu, zefektívniť výrobu a znížiť výrobné náklady a to všetko pri dodržanej požadovanej kvalite výrobkov. Kladieme dôraz na spoľahlivosť. Využívame overené zahraničné a domáce komponenty popredných výrobcov. V špecifických prípadoch používame aj dielce z vlastnej výroby. K nesporným výhodám jednoúčelových strojov patrí minimalizácia ľudského zlyhania, nepretržitá 24 hodinová prevádzka často pri minimálnom ľudskom dohľade. Naše stroje dokážu overiť kvalitu a otestovať výrobok.

Výber zo zrealizovaných strojov

Konštrukcia jednoúčelových strojov

Pri návrhu jednoúčelového zariadenia hľadáme optimálne riešenie, podľa individuálnych potrieb každého zákazníka. Prichádzame s nápadmi, vďaka ktorým vám pomôžeme dosiahnuť stanovené ciele.
Jednoúčelové zariadenia navrhujeme podľa účelu ich použitia vo výrobe. Vyrábame ich na zákazku podľa špecifických požiadaviek zákazníkov – automatizovaných prevádzok či výrobných závodov. Riešime konkrétnu činnosť alebo súbor činností tak, aby pracovníkom – operátorom alebo iným zariadeniam – robotom pomáhali  pri výrobe. Môžu byť aj úplne samostatné alebo združené do výrobných liniek.

hlava

Prispôsobenie strojov podľa požiadaviek

Konštrukciu navrhujeme tak, aby zariadenie spĺňalo požadované výkonové, úžitkové aj kvalitatívne kritériá. Využívame hliníkové profily ale aj železné konštrukcie. Do jednoúčelového stroja dokážeme implementovať pneumatické, hydraulické, elektroautomatické či iné prvky.

Našim cieľom je ponúknuť riešenie, ktoré splní požiadavky zákazníkov s dôrazom na kvalitu, spoľahlivosť a bezpečnosť. Stroje a výrobné linky sú navrhované a prispôsobované podľa potrieb zákazníka. Jednoúčelové stroje sú navrhované buď ako samostatné pracovisko , alebo sú súčasťou rozsiahlejších výrobných liniek.

Scroll to Top

Dopytový formulár

Máte záujem o niektoré zariadenie, alebo máte všeobecnú otázku ohľadom našich produktov? Napíšte vašu správu a zanechajte nám vaše údaje, aby sme sa vám vedeli ozvať naspäť.