Dopyt
autokabelážny priemysel

Podvesné dráhy

Slúžia ako nosiče náradia a montážnych komponentov pričom znižujú zaberanie skladovacieho priestoru v kombinácií s transportom komponentov k výrobnej linke. Každá podvesná dráha je navrhnutá podľa individuálneho zadania zákazníka. Kde dráhy sú zložené z priamych kusov, oblúkov, výhybiek a točien ovládaných ručnou silou.

podvesná dráha

Popis zariadenia

Podvesná dráha KTS-228 je určená na ručné presúvanie káblových zväzkov v rámci technológie, je možné ju taktiež použiť ako nepoháňanú podvesnú dráhu určenú pre kontinuálnu prepravu bremien po zavesenej dráhe, predovšetkým pre medzioperačnú dopravu, výrobné a montážne linky, sklady, lakovne a linky povrchovej úpravy.

Dráha tvorí uzavretý okruh, v ktorom sú posuvne uložené vozíky s hákmi, na ktoré sa zväzky odkladajú. Pohyb zaisťuje obsluha tlačením jednotlivých bremien. Tvar dráhy a vzdialenosť spodnej časti háku od podlahy a iné parametre sa navrhujú individuálne podľa požiadaviek zákazníka.

 

  • Oceľová konštrukcia podchodná zo všetkých strán
  • Variabilita rozmerov, možnosť dodatočného pripojenia ďalších sekcií
  • Možnosť osadenia viacerých mostov
  • Jednoduchá obsluha – prehľadné ovládacie prvky
  • Rozmerné rukoväte – komfortná manipulácia s bremenom
  • Plynulý chod

Výber zo zrealizovaných podvesných dráh

Scroll to Top

Dopytový formulár

Máte záujem o niektoré zariadenie, alebo máte všeobecnú otázku ohľadom našich produktov? Napíšte vašu správu a zanechajte nám vaše údaje, aby sme sa vám vedeli ozvať naspäť.