Dopyt
dopravníkové systémy

Dopravníkové systémy

Dopravník alebo dopravníkový systém je zariadenie, ktoré slúži na efektívny presun výrobkov alebo materiálov na kratšie vzdialenosti. Sú schopné plniť rôzne úlohy, od jednoduchej prepravy, zmeny smeru, výšky či rýchlosti toku dopravovaného materiálu, až po zložitejšie funkcie v preprave, balení a manipulácii s materiálom.

dopravníky

Typy ponúkaných dopravníkov

V rámci dopravníku, vieme integrovať rôzne zložitejšie funkcie ako meranie hmotnosti, rozmerov prepravovaného materiálu taktiež balenie či iné technologické operácie.

Medzi naše základné konštrukcie patria podvesné, pásové, valčekové či reťazové dopravníky. Každému zákazníkovi navrhneme a vyrobíme dopravník a dopravníkový systém na mieru podľa jeho požiadaviek na druh prepravovaných produktov a kapacít ale taktiež pre rôzne atypické aplikácie.

Výber zo zrealizovaných dopravníkov

milsy dopravník

Súčasť dodávky

Dopravníky ponúkame s jednoduchým elektrickým ovládaním alebo s elektronickým riadením vybaveným PLC, vrátane softvéru. Pre kompletné dopravníky vydávame prehlásenie o zhode.

Scroll to Top

Dopytový formulár

Máte záujem o niektoré zariadenie, alebo máte všeobecnú otázku ohľadom našich produktov? Napíšte vašu správu a zanechajte nám vaše údaje, aby sme sa vám vedeli ozvať naspäť.