Dopyt

Realizácia

CNC vŕtací router

KTS - 808

CNC Vŕtačka je určená na vŕtanie drevených dosiek ( preglejky ) s maximálnou hrúbkou 50 mm alebo 5 kusov drevených dosiek hrúbky 10 mm. Skladá sa zo spodného rámu , stola , rámu so zarážkami a svorkami vŕtaných dosiek a portálu. Na tomto portáli sú umiestnené všetky jednotky a príslušná elektronika. Pohyb portálu v pozdĺžnom smere ( v osi Y ) sa uskutočňuje pomocou ozubených kolies na oboch blokoch spodného rámu. Ako pohon sú použité dva krokové motory.

Krútiaci moment je k ozubeným kolesám prenášaný cez prevodovku a pastorok, čo zabezpečuje pohyb portálu. Napájanie a riadenie napájania portálu je navrhnuté pomocou káblových nosičov umiestených na jednej strane spodného rámu. Priečny posuv ,ktorý zaisťuje pohyb v smere osi X , sa nachádza na portáli. Moment posuvu krokového motora sa prenáša na ozubené kolesá umiestnené v zadnej časti portálu. Vertikálna os Z je riešená pomocou guličkovej skrutky. Vedenie vertikálnej osi Z nesie vreteno tvorené asynchrónnym motorom 1,1 kW. Riadená rýchlosť vretena je riadená meničom (frekvenčný menič). Odsávací systém je pripevnený na vedení vertikálnej osi. Sacia trubica je vedená konzolou nad stôl a spolu s odsávačom je upevnená na zadnej strane stroja. Riadiaci systém je riešený pomocou softvéru  prostredníctvom  počítača, ktorý je súčasťou stroja.

CNC router malý

Technické parametre

ParameterHodnota
Šírka2,5 m
Výška1,85 m
Dĺžka5,3 m
Váha2000 Kg
Max. rozmery vŕtanej dosky2500 x 1200 x 10
Min. rozmery vŕtanej dosky1000 x 500 x 10
Max. počet vŕtaných dosiek5 ks
Rozsah priemeru vrtákov8 -13 mm
ParameterHodnota
Pracovná rýchlosť os X,Y12 m/min
Presnosť polohovania osi X,Y0,1 mm
Pracovná rýchlosť os Z5 m/min
Presnosť polohovania osi Z0,2 mm
Napäťová sústava stroja1+N+PE 230 V, 50 Hz, TN-S
Max. inštalovaný príkon stroja3 kVA
Napäťová sústava odsávania3+ PE+N, 400 V, 50 Hz
Max. inštalovaný príkon odsávania0,55kW
Výkon odsávania1200 m3/hod

Návrh a realizácia produktu

Scroll to Top

Dopytový formulár

Máte záujem o niektoré zariadenie, alebo máte všeobecnú otázku ohľadom našich produktov? Napíšte vašu správu a zanechajte nám vaše údaje, aby sme sa vám vedeli ozvať naspäť.