Dopyt

Realizácia

Glazovací manipulátor

KTS-890

Zariadenie „Glazovací manipulátor“ je špeciálne navrhnuté ako pomocný prípravok na manipuláciu s veľkorozmernými vysokonapäťovými izolátormi počas nanášania glazovacej hmoty . Glazovací prípravok vykonáva dva pracovné pohyby a to naklápanie izolátora o hmotnosti max. 650 kg za pomoci servomotora v pracovnom rozsahu 10 až 30 stupňov za dobu max 15 sekúnd.

Druhým pracovným pohybom je rotácia izolátoru pomocou elektromotora v rozsahu 20 až 90 otáčok za minútu. Aktuálny uhol náklonu je odčítavaný počtom otáčok servomotora od nulovej polohy. Zdvih aktuátora je obmedzený snímačmi na telese aktuátora. Krajné polohy nastavenia uhlu sú blokované mechanickými koncovými spínačmi. Všetka kabeláž je chránená rámom zariadenia alebo je vedená káblovým žľabom. Jednou z ďalších požiadaviek zákazníka je modernizácia ovládania zariadenia v podobe panelu s tlačidlami, displejom na zobrazovanie naklápania a otáčok plus voľba a nastavenie obvodovej rýchlosti .

glazovací manipulátor

Technické parametre

Parametre naklápania
Rozsah posuvu hlavného zdvihu0 – 450 mm (10° – 30°)
Celkový zdvih500 mm
Parametre celkového zdvihu
Šírka / dĺžka1000 mm/ 3000 mm
Zdvih1950 mm
Nosnosť1800 Kg
Parametre otáčania
Vstupná rýchlosť1430 / min
Výstupná rýchlosť89 / min
Výstupný moment105 Nm
Výkon1,1 kW
Napätie230/400 V
Frekvencia50 Hz

Návrh a realizácia produktu

Scroll to Top

Dopytový formulár

Máte záujem o niektoré zariadenie, alebo máte všeobecnú otázku ohľadom našich produktov? Napíšte vašu správu a zanechajte nám vaše údaje, aby sme sa vám vedeli ozvať naspäť.