Dopyt

Realizácia

Regálový zakladač plechov

KTS-1001

Regálový zakladač plechov slúži na uskladnenie a manipuláciu s plechmi rôznych rozmerov a hrúbok. Výsuvný skladovací box je zostavený z troch základných konštrukčných celkov – boxu, dverí boxu a výsuvov. Kostra boxu je zváraná konštrukcia, doplnená zavetrovacími prvkami, konštrukčnými prvkami na uchytenie dverí a ukotvenie boxu k podlahe. Dvere boxu sú zostavené zo zváraných konštrukcií dvoch krídel, konštrukčnými prvkami na zaistenie pojazdu výsuvu a zaistenie dverí v polohe. Výsuv je zváraná konštrukcia, doplnená konštrukčnými prvkami pre zaistenie pojazdu a umožňujúci vhodné uloženie materiálu.

Výsuvný skladovací box je možné štandardne uviesť do dvoch polôh, základnej alebo pracovnej. Základná poloha boxu slúži na skladovanie resp. zaistenie skladovaného materiálu.
Základná poloha boxu je charakteristická tým, že všetky výsuvy sú v základnej polohe, t. j. zasunuté, takisto aj krídla dverí boxu sú v základnej polohe, t. j. uzatvorené na čelnú stranu boxu a zaistené. Pracovná poloha boxu je charakteristická tým, že krídla dverí sú v pracovnej polohe, t. j. otvorené a zaistené, výsuvy sú sprístupnené pre presun zo základnej do pracovnej polohy alebo jeden z výsuvov je v pracovnej polohe, t. j. vysunutý tak, že uskladnený materiál je sprístupnený. Pracovná poloha výsuvu je pri 100 % vysunutí výsuvu z boxu. Poloha pojazdu výsuvu je obmedzená dráhou pre pojazd na krídlach dverí, pri výsuve v pracovnej polohe je pojazdové koleso výsuvu opreté o zvislú konštrukciu vymedzujúcu dĺžku pojazdovej dráhy.
Výsuvy boxu sú na hornej ploche doplnené priečnymi nosníkmi, ktoré zaisťujú navýšenie skladovaného stohu tabúľ proti konštrukcii výsuvu. Toto navýšenie uloženého materiálu je možné využiť na manipuláciu stohu vysokozdvižným vozíkom. Z výsuvu, ktorý je v pracovnej polohe, je možné jednotlivé tabule uskladneného materiálu odoberať ručne, alebo žeriavom s vhodným prídavným zariadením.

regálový zakladač plechov

Technické parametre

ParameterHodnota
Dĺžka3500 mm
Šírka1825 mm (so zavretými dverami boxu)
3195 mm (so otvorenými dverami boxu)
Výška2315 mm
Počet zakladacích polí 8
Rozmer zakladacieho poľa1580 x 3080 mm

Návrh a realizácia produktu

Scroll to Top

Dopytový formulár

Máte záujem o niektoré zariadenie, alebo máte všeobecnú otázku ohľadom našich produktov? Napíšte vašu správu a zanechajte nám vaše údaje, aby sme sa vám vedeli ozvať naspäť.